Tunceli Haberleri, Tunceli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tunceli’de engelliler için yeni dernek kuruldu

Tunceli Bedensel Engellileri Destekleme Derneği kurucu üyesi ve Başkanı Ali Arslan, kurulan dernekleri ile ilgili açıklama yaptı.

Daha önce tamamen kanunlar çerçevesinde kalarak görevlerini yaptıklarını aktaran Arslan, Bundan sonra da aynı şekilde yapmaya devam edeceğiz. Daha önceki derneğin genel merkezinin bu anlamdaki kusurlarının bizimle hiçbir alakası yoktu. Şubenin kapatılmasıyla biz de yolculuğumuza yeni kurduğumuz dernekle devam etmeyi düşündük. Derneğimizin kurulmasında başta Valimiz Osman Kaymak olmak üzere Vali Yardımcımız Hasan Çiçek’in önemli destekleri oldu. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Halkımızdan şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da yanımızda olmalarını bekliyoruz” dedi.

Derneklerine karşı halkın duyarlı olmasını isteyen Arslan, kent genelinde 4 bine yakın karma engelli bulunduğunu sosyal projeler hazırlamaya başlayacaklarını aktardı.

Bir önceki yazımız olan Düğün çiçekleri doğayı sarıya bürüdü başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi