Tunceli Haberleri, Tunceli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Tunceli Valiliği: “Öğretmenimizin şehit edildiğine dair bulgu yok”

Öğretmenin yakılan ve kurşunlanan aracının fotoğrafı da ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi Çİftçibaşı Köyü’nde öğretmenlik yapan 23 yaşındaki Necmettin Yılmaz, 16 Haziran günü tatil için özel aracıyla memleketi Gümüşhane’ye giderken yolu Tunceli-Pülümür karayolunun 46. kilometresinde PKK’lı teröristlerce kesildi. PKK’lı teröristler, aracı kurşunlayıp ateşe verdikten sonra öğretmen Necmettin Yılmaz’ı da kaçırdı.

“Öğretmenimizin şehit edildiğine dair bulgu yok

Tunceli Valiliği yaptığı açıklamada, “16 Haziran 2017 günü Tunceli-Pülümür karayolu 46 kilometresinde 1 aracın yandığı bilgisi üzerine bölgeye itfaiye ekipleri ve güvenlik güçlerimiz intikal etmiş, yapılan ön incelemede araç içerisinde herhangi bir kişinin olmadığı, aracın tamamen yandığı ve araç sürücüsün kayıp olduğu, sonrasında yapılan araştırmalarda aracın Şanlıurfa-Siverek ilçesinde öğretmenlik yapan bir kişiye ait olduğu tespit edilmişti. Devam eden çalışmalarda şu ana kadar öğretmenimizin şehit edildiğine dair herhangi bir bulgu ve emareye rastlanılmamıştır. Kayıp olan öğretmenimizin bulunması için bölgede güvenlik güçlerimizce çalışmalar aralıksız devam etmektedir. Gelişmelerden kamuoyuna ayrıca bilgi verilecektir denildi.

Bir önceki yazımız olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş;"Asla birliğimizi, dirliğimizi bozamayacaklar" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi