Tunceli Haberleri, Tunceli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

The Ritz-Carlton, 10 milyon dolarlık bir yatırımla yenilendi

İstanbul’un lüks otellerinden The Ritz-Carlton, yeni oda ve suitleri 10 milyon dolarlık yatırımla yenilendi. The Ritz-Carlton İstanbul Satış ve Pazarlama Direktörü Özlem Öktem, otelin misafirperverlik ve sofistike anlayışın kusursuz birleşimin temsil ettiğini belirterek, “Tüm oda, suit ve balo salonları, İstanbul şehrinin ve tarihinin yansıtıldığı, değerli mimar ve sanatçıların dokunuşları ile yeniden tasarlandı. Dünyanın en köklü otelcilik geleneğine sahip The Ritz-Carlton, İstanbul’un iç dizaynı özellikle ülkemizin ve tarihimizin dokusuna atıfta bulunuyor. 30 ülkede dünya genelinde 91 oteli bulunan The Ritz-Carlton İstanbul, açıldığı tarihten bugüne kadar 2 milyonun üzerinde yerli ve yabancı misafiri ağırladı. 360 sosyal sorumluluk projesine destek verdi. Bugüne kadar bin 850 çalışanı istihdam eden Ritz-Carlton, Türkiye’nin turizm potansiyeline inanarak yatırımlarını artırmaya da devam ediyor” dedi.

Yapılan açıklamada, otelin oda ve suitlerin iç tasarımını Portekizli ünlü Mimar Patricia Pina yaparken balo salonunun tasarımı da değerli mimar Hakan Yürüoğlu tasarladı. Oda ve suitlerde sanatçı Süleyman Sait Tekcan’ın “At Nağme” serisi eserleri ve Endüstri Tasarımı sanatçısı Doç. Dr. Gülname Turan’ın Anadolu çiniciliğinde kullanılan gökyüzü ve toprak rengini temsil eden panolar bulunuyor. Yeni tasarlanan oda ve suitlerde ayrıca 3’üncü Selim dönemi parasının büyültülerek yapıldığı üzeri antik sırlı replikalar da kullanıldı.

Bir önceki yazımız olan Yusuf Karul ‘Bırakma Beni’yi kliplendirdi başlıklı makalemizde haber, haberler ve yusuf karul hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi