Tunceli Haberleri, Tunceli Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Semazenlerin su, ateş ve ışık eşliğindeki gösterisi

O anlar havadan görüntülendi.

Ataşehir’de bulunan Watergarden İstanbul, Ramazan ayının ilk haftası biterken davetlilerine görsel bir şölen sundu. Dev havuzda yapılan su ve ışık şovuna, semazenler eşlik etti. Gösteri sırasında oluşan muhteşem manzara, vatandaşları kendine hayran bıraktı. Çok sayıda vatandaş semazenlerin su, ateş ve ışık şovu eşliğinde yaptığı gösteriyi cep telefonlarıyla kaydetti. Atmosferin çok güzel bulduklarını söyleyen vatandaşlar, Bu gösteri de çok güzel olmuş. İnsan duygulanıyor. Şimdi orucumuzu açacağız. Ramazanı doya doya yaşadığımız bir atmosfer oluşmuş burada dedi.

Öte yandan, semazanlerin su, ateş ve ışık eşliğinde gerçekleştirdiği gösteri havadan görüntülendi. Görüntülerde semazenlerin su, ateş ve ışık şovu eşliğinde yaptığı gösteri muhteşem bir manzara oluşturuyor. Ataşehir’deki Watergarden İstanbul’da Ramazan ayı boyunca her Cumartesi semazen gösterisi düzenlenecek.

Bir önceki yazımız olan Yusuf Karul ‘Bırakma Beni’yi kliplendirdi başlıklı makalemizde haber, haberler ve yusuf karul hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi